user
İlişkinize zarar veren 4 aşk miti

Sıradaki içerik:

İlişkinize zarar veren 4 aşk miti

e
sv

Ruh ikizi bulduğunuza dair 6 işaret

Muhtemelen ruh ikizi olduğunuza dair ana işaret birbirinizi çok uzun yıllardır tanıyor gibi hissetmenizdir. Yaşı sizden 2 kat büyük olan, farklı milliyet ya da dinden biriyle tanışabilirsiniz. Bu kişinin aynı zamanda sizi çok derinlerden anladığını sezmeniz ne demektir?

Ruh ikizinizi bulduğunuzu nasıl anlarsınız?

Ruh eşi gerçek aşkla aynı şey değildir!
Ruh eşi, sevdiğiniz insan, kaderiniz, gerçek aşkınız. Bunların hepsi aynı şey değildir. Ruh eşiniz arkadaşınız, akrabanız, sevgiliniz ya da sadece bir tanıdık olabilir. Bazen sadece onları görmek, onların kendilerinden bahsettiğini duymak veya beraber gülmek bile onlara ruhen inanılmaz derecede yakın olduğunuzu fark ettirebilir.

Birbirinizi asırlardır tanıyor gibisinizdir
Muhtemelen ruh ikizi olduğunuza dair ana işaret birbirinizi çok uzun yıllardır tanıyor gibi hissetmenizdir. Yaşı sizden 2 kat büyük olan, farklı milliyet ya da dinden biriyle tanışabilirsiniz ama aynı zamanda sizi çok derinlerden anladığını sezersiniz.

Aynı değer yargılarına sahipsinizdir
Giyim, yemek ya da diğer küçük konularda farklı zevklere sahip olabilirsiniz ama ahlaki değerlerinizde, duygularınızı ifade biçimlerinizde ve hayattaki önceliklerinizde benzer anlayışlara sahipsinizdir. Değer yargılarınız ortaktır ve dünya görüşleriniz benzerdir.

Ayna kuralına uyuyorsunuzdur
Ruh eşimiz bizim yansımamız gibi davranır ya da iç benliğimizin bir yansıması olarak görünür. Görünebilir… Onu ve kendinizi aynı anda anlarsınız çünkü onlara aynaya bakarmış gibi bakarsınız (dış görünüşlerine değil ruhlarına tabii). Bu işaret ayna kuralı olarak bilinir.

Beraber yaratıcısınızdır
Ruhsal bağlantınız ve benzer dünya görüşleriniz birlikte sarhoş muhabbetinizden tutun da dünyayı feth etme planlarına kadar yaratıcı şeyler yapmanız için harika bir potansiyel yaratır.

Birbirinizi değiştirmek zorunda değilsinizdir

Zaten benzersiniz. Eğer onlar için değişmek zorundaysanız ya da onları değiştirmeye çalışıyorsanız, aynı değer yargılarına, görüşlere ve planlara sahip değilsinizdir. Yani sizin yansımanız değillerdir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli