Yatsan Yatak Örtüleri

Yatsan Yatak Örtüleri

Yeni bir eve taşınmanın belki de en güzel yanı benim için yeni eşyalar için sürekli alışverişe çıkmak. Ben de yeni evimin yatak odasının hayli büyük olmasıyla neredeyse her alışverişte muhakkak yatak odama bir şeyler almak durumunda kalıyorum. Bu durumdan şikayetçi gibi görünsem de aslında yatak odama bir şeyler almak beni fazlasıyla heyecanlandırdığını da söyleyebilirim.

 

Yatak odamda değiştirmem gereken bir çok eşya vardı. Ben de değişime öncelikle yatağımla başladım. Uzun zamandır en büyük hayalim daha büyük bir yatağımın olmasıydı. Ben de daha büyük bir yatak odasına sahip olunca kendime daha büyük, güzel bir yatak aldım. Ama elbette daha büyük yatağa geçiş yapınca; yastık kılıfları hariç hiçbir şey yeni yatağıma uyum sağlamadı. Yatsan; kalitesi, modelleri ve uygun fiyatları ile uzun yıllardır her zaman ilk tercihim. Ben de nevresim takımı ve yatak örtüsü modellerine bakmak için elbette ilk olarak Yatsan’a gittim.

Güzel bir nevresim takımı aldıktan sonra elbette bir de yatak örtüsü almam gerekiyordu. Ancak modeller o kadar güzel ve çeşitliydi ki karar vermem oldukça güç oldu. İlk olarak Garden Party Çift kişilik yatak örtüsünde karar kıldım. Şıklığı beni benden alan bu parça hem zevkime hem de yatak odamda bulunan dekoratif eşyalarıma fazlasıyla uyum gösterecekti. Ancak Happy Stripes Çift Kişilik yatak örtüsünü gördüğümde ise bütün fikrim değişti. Sırf bu yatak örtüsü için bütün odayı yeniden dekore edebilirdim. Deseninde bulunan renklerin eşsiz uyumu, yatak örtüsünün ve yastıklarının kenarlarındaki dantel işlemeler çok şık görünüyordu. Uzun kararsızlıklar sonunda tercihimi Happy Stripes yatak örtüsünden yana kullandım. Bu nevresim takımı için yatak odamın dekorasyonunda büyük değişiklikler yapmam gerekiyordu ama bu yatak örtüsü için değerdi. Tam kararımı vermişken Astoria Çift Kişilik Yatak Örtüsü modelini gördüm. Desenindeki ince işlemelerden gözümü alamıyordum. Madem yatak odam da büyük değişiklikler yapacaktım bu nevresim takımını da almam sorun olmazdı. İki yeni yatak örtümle mağazadan çıktığımda oldukça mutluydum. Siz de yatak odanızda yenilik istiyorsanız Yatsan yatak örtüleri modellerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

ataşehir escort