Uzun Tunikler Modgrey.com’da!

Uzun Tunikler Modgrey.com’da!

2017 yılında podyumlarda sıkça görmeye başladığımız Uzun Tunikler bohem tarzın öne çıktığı ve sokaklarda daha çok görülmeye başlaması ile muhafazakâr giyimin en önemli parçaları olmaktadırlar. Giyilmesi ve kombinlenmesi en zor barçalardan olması nedeni ile uzun tunikler bahar ve yaz aylarında herkesin elinin altında olması gereken giyim ürünleridir.

Uzun tunikler dolaplarımızın en rahat parçaları olan pantolonlarımız ile birlikte kullanıldığında birbirini şahane bir şekilde kombinleyen ikili olmaktadır. Bele oturmayan ve uzun tunikler için bol paçalı yahut geniş kesimli bir pantolon tercih etmek son derece önemlidir.

Yine muhafazakâr giyim sektöründe bir diğer önemli yere sahip olan yelek modelleri bayan ürünleri için de seçim yaparken seçilen yelek modelinin spor mu klasik mi olduğu sorusu son derece önemlidir.  Bu noktada aslında önemli olan yaş faktörüdür. Genç bayanlar ise kot bir yeleği beyaz bir jean pantolon ile kombinleyebilir ve büyük bir çanta ile rahatlıkla kullanabilirler.

Uzun tunikler in en zor tamamlandığı parçalar ise şüphesiz eteklerdir. Aslında yapılan en büyük kombin hataları da bu noktada yapılmaktadır. Uzun tunikler e etek kombinlemek başlıca bir hatadır.

Uzun tunikler in en güzel tamamlayıcıları ise her zaman olduğu gibi tabi ki takılardır. Uzun tunik e göre seçilecek takılar da değişmektedir. İddialı geometrik kesimli, tüllü, dantel detaylı gibi modellerde aksesuarı minimumda tutarak tuniğin modelinin gösterilmesine izin vermemiz gerekiyor. Daha sade uzun tunik modellerinde ise uzun kolyeler ve taşların keyfi sürülebilir. Düz ren uzun tunikler ile kullanabileceğimiz üst üste takılı kolyeler ve büyük kolye modelleri hem çok şık olmamızı sağlayacak ve aynı zamanda çok keyifli bir tarz için ideal seçim olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

ataşehir escort