Ünlüler Cosmegram Hakkında Ne Diyor

Ünlüler Cosmegram Hakkında Ne Diyor

Türkiye’nin en trend kozmetik markası olan Cosmegram kadınlar için en kaliteli ve yenilikçi marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Kadınların en büyük dostu olan marka, her tarza uygun çeşit çeşit renk ve dokuda pek çok ürün imal etmektedir. Yaratıcı fikirlerle kendi üretimlerini kendi yapan Cosmegram, kadınların kendini en güzel şekilde yansıtmasını amaçlamaktadır. Bu ideal ile yola çıkan markanın iyi işleri göz ardı edilmemiş ve bir çok ünlü isimden övgü kazanmıştır.

Ünlülerin tercihi Cosmegram hakkında ünlülerden herhangi bir şikayet de söz konusu olmamıştır. Dizi ve kliplerde rol alan, bir dönem yerel bir kanalda sunuculuk yapan ve şimdilerde sosyal medyada kendisini gördüğümüz Eylül Öztürk, Cosmegram ürünlerini ve özellikle de kapatıcısını çok beğendiğini söyleyerek ürünün kalitesini göstermek maksadıyla, Cosmegram fondöten ile kocasının dövmelerini kapattığı bir makyaj yapıp videoya da çekmiştir. Ve ürünü tavsiye ettiğini dile getirmiştir.

Ekranlarda sık sık gördüğümüz Demet Akalın ve Deniz Akkaya’da Cosmegram ürünleri hakkında konuşanlardan bazıları. Sık sık makyaj yapmak durumda olduklarını söyleyen Deniz Akkaya Cosmegram ürünlerinin bitkisel ve doğal oluşunu vurgulayarak her gün makyaj yapmak zorunda olan kadınların özellikle tercih etmesi gerektiğini söylemiştir. Demet Akalın da ürünün bitkisel oluşunu ve dermatolojik testlerden geçtiğini belirterek kendisinin de kullandığı Cosmegram fondöteni önermiştir. Meşhur makyöz Rıfat Yüzüak da Cosmegram ürünlerini tercih eden önemli isimlerden biridir.

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

ataşehir escort