Sms Gönderme ve İnternetten Faks

Sms Gönderme ve İnternetten Faks

Hedef kitleye ulaşmanın en kolay yollarında biri olan sms gönderme ile sizler daha fazla kişiye daha kısa sürede ulaşabilme imkanına sahip olabileceksiniz. Cep telefonlarınız da bulunan kişi listesini sms gönderme firmasına tanıtarak hızlı ürün tanıtımı yapabilirsiniz. Telefon rehberinizi veya vermiş olduğunuz telefon listesinde bulunan kişileri farklı gruplara ayırabilirsiniz.

Bu sayede hangi gruba ne tür ürünler tanıtımı yapabileceksiniz. Gruplara eklemiş olduğunuz kişi numaralarına sms gönderirken sms de numaranız yerine şirketinizin ismi çıkması gibi kolay işlemler bulunmaktadır. Sms gönderdiğiniz müşterilerinizin numaralarını şablon olarak kaydetme özelliği ile sizler daha kısa sürede sms yollayabilirsiniz. Gruplara ayırdığınız kişiler içerisinde elemanlar belirleyecek yetkilendirme, yönetici görevlendirmesi yapabileceksiniz.

Kullanıcılar arasında limit sınırlaması koyabileceksiniz. Sms yöntemi ile bilgilendirme işlemini aynı anda binlerce kişiye yapabileceksiniz. İleri tarihlerde tekrarlanacak şekilde tarih ayarlaması yapabilirsiniz. Excel üzerinden de sms gönderme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bir sütunda bulunan numaralar aynı anda sms gönderebilirsiniz. Bu sms gönderimlerini raporlama yapabilirsiniz.  İnternetten faks yöntemi ile artık kağıt, toner gibi ekstra giderlere ihtiyacınız kalmayacak bunun yerine faks cihazınızın internete bağlı olması yeterli olacaktır. sizler de bu kaliteli hizmeti satın almak ve tüm imkanlardan yararlanmak istiyorsanız sitemizden bu hizmeti veren tüm firmalar arasında tercih ettiğiniz ürün ile karşılaştırma yapabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

ataşehir escort