Sivilcelere Son!

Sivilcelere Son!

Akne tedavisi İstanbul dermatoloji tedavileri arasında diğer en çok uygulanan tedavilerden biridir. Aynı zamanda akne tedavisi konusunda en deneyimli, donanımlı ve en iyi dermatolog İstanbul sınırları içerisinde görev yapmakta. Kendisinin ismini vermeden önce akne tedavisi hakkında birkaç bilgilendirme yapmak gerekir diye düşünüyorum.

Akne tedavisi İstanbul’da yaşayan birçok kişinin soruşturduğu bir konu. Şimdi bu konuda birkaç bilgilendirme yapalım;

  • Cildinizdeki akne oluşan bölgeleri ılık su ve klasik bir sabunla (örneğin: Dove) hafifçe temizleyin
  • Bölgeye benzoil peroksit uygulayın (örnek Benzac)
  • Salisik asit ihtiva eden ilaçlar uygulayın.
  • En önemlisi bunları uygulamadan önce bir dermatoloğa görünün.

Öncelikle akne tedavisine geçmeden cildinizdeki aknelerin ne seviyede olduklarının farkında olmanız ve bahsi geçen yöntemleri buna göre uygulamanız gerektiğinden ilk yapılması gereken bir dermatoloğa muayene olmaktır. Çünkü profesyonel yapılmayan tedavi müdahaleleri aknelerinizi daha kötü duruma sokabilir. Bu nedenle istenmeyen durumların önüne geçmek adına bir dermatolog ziyareti yapmanız faydalı olacaktır. Çünkü yanlış tedavi edilen akneler daha çok büyüyerek yayılmasını da arttıracaktır. Fakat bir dermatolog gözetiminde aknelerinizin mevcut seviyesi test edilip müdahaleler ona yönelik yapılırsa istediğiniz sonucu almanız daha kolay olacaktır.

Akne tedavisi İstanbul dermatolog ilanları arasından en iyi dermatolog İstanbul’un neresinde sorusuna cevap aradığınızı tahmin etmekteyiz. Yazının başında da dediğimiz gibi eğer bu arayışı İstanbul için yapıyorsanız doğru iz üzerindesiniz zira Türkiye’de bulunan en iyi dermatolog İstanbul’da çalışmalarını sürdürmekte olan Prof. Dr. Ertuğrul AYDEMİR’den başkası değil. Prof. Dr. Ertuğrul AYDEMİR 20 yılı aşkın bir süredir kendi muayenehanesinde dermatoloji üzerine tedaviler uygulamakta olan özellikle akne tedavisi konusunda Türkiye’nin en iyi ve en tecrübeli dermatologlarından biridir. Ayrıca dermatoloji alanında akademik dünyaya yaptığı katkılarla da ünlü bir akademisyendir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

ataşehir escort