Remington 6Farklı Şekil Veren Düzleştirici Kazanın

Remington 6Farklı Şekil Veren Düzleştirici Kazanın

REMINGTON S6500 Sleek & Curl ile Saçınızı Düzleştirin İsterseniz Bukle Yapın!

Remington S6500 Sleek & Curl profesyoneller tarafından saçınızı düzleştirmek hem de bukleli şekiller yaratmak için tasarlanmıştır. Bu saç düzleştirici ile saçınızı parlak ve sağlıklı görünümde tutarken moda saç trendlerini de saçınıza uygulabilirsiniz. Remington S6500 şık stiller için gizli saç silahınız…

Gelişmiş seramik kaplaması ile saçınızda çok daha rahat kayan Remington Sleek & Curl saç düzleştirici benzer düzleştiricilere kıyasla 3 kat daha uzun ömürlü kalıcılık sağlıyor. Fişe takmanızın ardından yaklaşık 15 saniyede kullanıma hazır hale gelen saç düzleştiriciniz ile zamandan da tasarruf edersiniz.

Ekstra uzun ve ince plakaları ile saçlarınız deforme olmaz, parlaklığını yitirmez. Aksine sıcaklık eşit dağıtılarak saçınızın sağlıklı kalması sağlanır. Cihazı, fişte unutsanız bile problem değil. 60 dakika sonra otomatik olarak kapanan saç düzleştiriciniz, aklınızın evde kalmasını önler.

Size hem zaman kazandıran hem uzun süre etki sağlayan hem de güvenilir Remington S6500 Saç Düzleştirici, kullanmadığınız zamanlarda rahatlıkla saklamanız için de ısı geçirmez çantaya sahiptir.

 Remington S6500 Sleek&Curl Özellikleri:

 • Gelişmiş Seramik Kaplama

-2 x daha yumuşak kayan plakalar*

-3 x daha uzun ömürlü*

 • Dijital ekran 150 – 230ºC
 • LCD kilidi & Turbo Isınma
 • 15 sn. de hızlı ısınma
 • 110mm eksta uzun ince plakalar
 • Saklama için plaka kilidi
 • Evrensel voltaj
 • 60 dk. sonra otomatik kapanma
 • Döner kablo
 • Isı geçirmez kılıf
 • 3 yıl garanti

*Standart Seramik kaplamaya göre

1 Kişi Remington 6Farklı Şekil Veren Düzleştirici Kazanıyor


 

Çekilişe Katılmak İçin Şartlar
Her Kampanya İçin Ayrı Yorum Yapmanız Gereklidir

Önemlidir : Bu Kampanyayı Facebook Hesabınızda ve Blog Sayfanızda paylaşmayı Unutmayınız

 • Kadinstar.com sitesinde yer alan herhangi 5 konuya yorum yapmak
 • Kadinstar.com Facebook Sayfasını beğenmek, paylaşmak ve arkadaşlarını davet etmek
  Facebook Sayfamızı beğenmek için tıklayın
 • Linki Facebook Sayfanızda paylaşmak
 • Instagram sayfamızı beğenmek için tıklayın
 • Kadinstar.com Sitesine üye olmak ( Üye olma zorunluluğu yoktur ancak çekilişte avantaj sağlayacaktır )

Başvuru Formu
Sizinle iletişime geçmek için yorumlarda aktif e-mail adresinizi kullanınız.
Konu: Başlığı olarak katılımda bulunduğunuz kampanya adı
İletiniz : Yapmış olduğunuz katılımları / link adreslerini iletiniz

[contact-form-7 id=”955″ title=”Katıl Kazan Başvuru Formu”]

Çekiliş Tarihleri
01 Ağustos – 24 Ağustos 2017
Kazanan Talihli Üyemiz Cumartesi / Pazar Günü Web Sitemizden İsmi Açıklanıp Yine Aynı Gün İçinde Kendisi ile İrtibata Geçilerek Kadinstar.com Garantisi İle Hediyesi Adreslerine Teslim Edilecektir.
Kullanım - Katılım Şartları
1. İşbu Şartname konusu “Kadinstar.com” Türkiye’de ikamet eden vatandaşların tümüne açıktır. Ancak kadinstar.com çalışanları ve Kadinstar.com ticari hak sahiplerinin birinci derece akrabaları promosyon çekilişlerine katılamazlar. Katılıp ödül kazandıkları takdirde ise bu haktan yararlanamazlar.

2. Promosyon süresi: Numaralandırılmış ve ilgili sayfada belirtilen sürede başlayacak olup yine ilgili promosyonun sayfasında belirtilen süre itibariyle sona erecektir.

3. Promosyon Kazananların Belirlenmesi: İlgili promosyon çekilişinin, zaman aralıklarında ; www.Kadinstar.com adresine giren, üye olan ve burada belirtilen linke tıklayan üyelerden, bilgisayar tarafından tamamen rastgele olarak seçilen üye promosyonda belirtilen ödülü almaya hak kazanacaktır. Söz konusu kazananların belirlenmesinde www.Kadinstar.com kayıtları esas alınacaktır.

4. Promosyon kazananlar Kadinstar.com kazananlar sayfası aracılığıyla her promosyon bitiminde (ortalama 1 saat içersinde) duyurulacaktır. Bu duyurudan itibaren 7 (yedi) gün içinde promosyonu almaya hak kazanan üyelerle irtibata geçilecektir ve kazanan üyeden adres bilgileri talep edilecektir. www.Kadinstar.com ödülleri kazanan kişilere aşağıda madde 5’te anlatılan şekilde göndermekle ödülü verme yükümlülüğünü yerine getirmiş sayılacaktır. Ödüle hak kazanan kişinin, üyelik sözleşmesinde belirtmiş olduğu e posta adresi, iletişime geçime esnasında esas alınacak olup, ödül kazanan kişinin sözleşmesinde yazılı e posta adresinin yanlış olması veya ödülü almaktan imtina etmesi nedeniyle ödülün kazanana verilememesi halinde, www.Kadinstar.com promosyonla ilgili yükümlülüğünü yerine getirmiş sayılacaktır.

5. Promosyonların dağıtımı: Abonelere herhangi bir kargo şirketi yoluyla gönderme şeklinde gerçekleşecektir ve aksi belirtilmedikçe kargo ücreti promosyonu kazanan kişi tarafından ödenecektir.

6. Promosyonlara katılanlar, www.Kadinstar.com un işbu Kadinstar.com Şartnamesinde tesis ve ilan ettiği kuralları şimdiden kabul ederler. Katılımcıların promosyon şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran www.Kadinstar.com tarafından yapılacak olup, olası uyuşmazlıklarda www.Kadinstar.com un kayıtları esas alınacaktır.

7. Promosyon kazanan kişilerin, söz konusu haklarını www.Kadinstar.com ‘dan kaynaklanmayan nedenlerle hiç ya da gereği gibi kullanamamaları halinde www.Kadinstar.com un hiçbir sorumluluğu yoktur.

8. www.Kadinstar.com , Promosyonlara katılım sırasında oluşabilecek teknik aksaklıklardan dolayı sorumlu değildir.

9. İşbu şartname, www.Kadinstar.com un tüm promosyonları için hazırlanmış” olup başka bir yarışma, çekiliş, promosyon, ikramiye ya da kampanya için kullanılamaz.

10. Promosyonlarımız, Milli Piyango İdaresi’nce düzenlenen yarışma çekiliş, ikramiye ya da kampanyalar kapsamı dışındadır.

11. Kadinstar.com Promosyon, promosyona katılan kullanıcların hazır programlar ve/veya birden fazla hesap açarak ve/veya çeşitli hilelerle çekiliş hakkı kazandıklarına inanırsa bu kullanıcıların üyeliklerini silme ve kazandıkları promosyonları iptal etme hakkını saklı tutar.

12. www.Kadinstar.com , Promosyon şartlarında her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

13. www.Kadinstar.com sitesine giriş yapmış her kullanıcı bu sayfayı okumamış olsa dahi bu şartları kabul etmiş sayılır.

Kargo Ücreti
Kadinstar.com tarafından ücretsiz olarak gönderilecektir.
Uyarı ve Bilgilendirme
Promosyona katılan kullanıcların birden fazla hesap açarak ve/veya çeşitli hilelerle çekiliş hakkı kazandıklarına inanırsa bu kullanıcıların üyeliklerini silme ve kazandıkları promosyonları iptal etme hakkını saklı tutar.

Promosyonlar, Milli Piyango İdaresi’nce düzenlenen yarışma çekiliş, ikramiye ya da kampanyalar kapsamı dışındadır.

Yapmanız gereken sadece 10 dk nızı bize ve kendinize ayırmanız

Herhangi bir sorun durumunda iletişim formundan irtibata geçebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

ataşehir escort