Plaj çantasında olması gerekenler

Plaj çantasında olması gerekenler

Bütün günü deniz kenarında öylece dinlenerek, güneşlenerek, yüzerek ve en güzeli sevdiklerimizle geçirmek için ruhen hazırız peki plaj çantamız hazır mı?

1) Plaj Çantası ve Havlu Öncelikle kendinize güzel, örneğin hasır, sevimli bir çanta seçin. Tatile giderkenki enerjinizini yansıtsın. Ayrıca havlu seçimi de önemli. Ayrıca dileyenler yedek havlu da alabilir. Bazen havlularımız fazla ıslak kalabiliyor. O sebeple kurulanmak için daha çabuk kuruyan kumaşta bir tercih yapıp diğerini serip üzerine uzanmak için kullanabilirsiniz.

2) Yedek Mayo/Bikini Kadınların sağlığı için aslında en önemli unsurlardan biri ıslak kalmamak. O sebeple yedek mayo ya da bikini mutlaka alın derim. Hem değişik modellerde ve renklerde giyinerek güneş yanığı izinden ve aynı mayo ile günü geçirme sıkıcılığından kurtulabilirsiniz.

3) Pareyo, Deniz Elbisesi ve Şapka Çantada mutlaka olması gereken parçalardan biridir kesinlikle. Gerek plaja giderken gerek güneşlenme ve yüzme zamanları dışında barda ya da restoranda takılırken üstünüzde mini ya da uzun transparan ya da keten kumaşta bir deniz elbisesi, kimono ya da üstünüze bağlayacağınız bir kimono şart. Şapka ise hem aksesuar hem de koruyu bir göreve sahip.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

ataşehir escort