Maskara “Lash Lover”

Maskara “Lash Lover”

Cosmegram Maskara Lash Lover ürününün uygun fiyatı sizi yanıltmasın. Şimdiye kadar üretilen birçok pahalı maskaraların aksine Lash Lover maskaranın kalitesi tartışılmaz. Ürün hakkındaki yorumlara göz attığınızda birçok kadının üründen olabildiğince memnun olduğunu göreceksiniz. Genelde birçok maskara bir süre sonra kirpik diplerinde yanma yaparken gözlerinizin sulanıp maskaranızın akmasına neden olur. Fakat aynı şey Lash Lover maskarada olmadığı gibi haricinde topaklanma yapmayan, dökülmeyen bir maskaradır.

Lash Lover maskara, şu an %41 indirim ile 29 TL kadar bir fiyattan satılıyor. Yani denemek için tam zamanı diyebiliriz. Maskara kullanımında her zaman sürmeden önce fırçanızdaki fazlalıkları temizlemeniz gerekiyor. Kirpiklerinize uygularken, dibinden ucuna doğru zik zak hareketlerle sürmeniz kirpiklerinizi daha uzun ve daha gür gösterecektir. Kirpik diplerinde herhangi bir yanma yapmamasına karşın yine de en dipten sürmenize gerek yoktur. Farklı fırça çeşitleri ile size istediğiniz görünümü kolayca sağlama imkanı verecektir.

Lash Lover maskara, kirpiklerinizi hem uzatır hem hacim kazandırır hem de kıvrım sağlar. 3 ayrı fırça imkânı sağlaması ile kirpiklerinize nasıl şekil vermek istiyorsanız fırçalar sayesinde istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Düz fırçalar kirpiklerinizi birbirinden ayırıp yapışmasını engellerken, yoğun fırçalar ise daha yoğun ve sık bir görünüm sağlamaktadır. Diğer bir fırça olan kıvrımlı fırça ise adı üzerinde daha kıvrımlı daha uzun bir görünüm elde edersiniz. Bu görünümleri tek seferde tek bir fırçada sağlamak mümkün değildir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

ataşehir escort