Marmaris Tekne Turları

Marmaris Tekne Turları

Marmaris tatiliniz sırasında birçok Marmaris turları alternatifleri ile karşılaşacaksınız. Her bütçeye uygun, çok keyifli zamanlar geçirebileceğiniz turlar bulabilirsiniz. Yıl boyunca yaşadığınız tüm stresten kurtulmanın en iyi yolu şüphesiz iyi bir tatil yapmaktan geçer. tatilini yaparken iyi bir otelde kalmak kadar çevre turlarına çıkarak tatilinizi geçirdiğiniz yeri tanımak  da çok önemlidir.

 

Marmaris tur şirketleri bu konuda çeşitli alternatifler sunmaktadır. Örnek olarak listenin en başında  Marmaris Tekne Turları bulunmaktadır. Yerli ve yabancı misafirlerin en gözde turlarından biri olan Marmaris Tekne Turları içerik olarak bir çok farklı konseptlerde olabilir. Şimdi bunları yazımızda teker teker inceleyelim.

Marmaris Tekne Turu

Bu konseptte iyi bir tekne turuna dahil olarak otel servisi yanında öğle yemeği dahildir. Tur boyunca tüm içecekler ekstra olacaktır. Gün içerisinde 4 ya da 5 farklı koyda yüzme molası verilmektedir. Rüzgar ve denizin durumuna göre kaptanınız hangi koyun önce olacağına karar verecektir. Genel olarak programda ilk Fosforlu Mağara olarak bilinen ve diğer adı Dilek Mağarası olan mağara ziyaret edilir. tekneniz deniz içinde bulunan bu mağaraya geri geri yanaşır. Misafirler teknenin arka bölümüne gelir ve sırtlarını mağaraya dönerek ellerinde bulunan demir paraları dilek tutarak mağaraya doğru atarlar. Sonrasında ise kadırga koyu, Turunç, Yeşil Deniz, Amos ve Kumlubük koyları ziyaret edilir.

Marmaris Yarı Herşey Dahil Tekne Turu

Bu turda yine yukarıdaki gibi bir tur yanında tur boyunca kola, fanta, sprite, çay, nescafe ve su ücretsiz olacaktır. Yine öğle yemeği ve otel transferi ücrete dahil olacaktır. Aradaki tek fark içeceklerin eklenmesidir. Turda gezilen koylar yine aynı koylardır. Dondurma her Marmaris Tekne Turu konseptinde ekstradır olacaktır.

Marmaris Herşey Dahil Tekne Turu

Yerli ve yabancı kalabalık aileleri olan misafirlerin en çok tercih ettiği en iyi Marmaris tekne turu konseptidir. Diğerlerinden farkı ise Öğle yemeği yanında kola sprite, fanta, çay, nescafe ve su yanında bu sefer şarap ve bira da ücrete dahildir. Tur boyunca bu içeceklerden limitsiz olarak faydalanabilirsiniz. Öğle yemeği ve otel transferi yanında yine aynı koylardan oluşan tur programı aynıdır. içeceklerin hepsinin limitsiz olması sebebiyle dediğimiz gibi kalabalık ailelerin bu turu seçmesindeki en önemli noktadır.

Marmaris Özel Tekne Turu

Bu diğerlerinden çok farklı konseptte olan bir turdur. Marmaris özel tekne turu kapasitesi 12 kişi ile sınırlıdır. Tekne ücreti kişi başı değil tüm teknenin günlük tur ve öğle yemeği ücretidir. Sadece size özel yapılan bir turdur. Sosyal mesafenin önemli olduğu şu günlerde çok daha popüler olan bir turdur. Diğerleri gibi bir tur programı vardır ancak eğer sizler 4 ya da 5 koyda yüzme molası vermek istemez daha az koyda daha fazla yüzme molası vermek isterseniz eğer kaptan memnuniyetle buna uyacaktır. Tur boyunca tüm içecekler ücretli olmaktadır. Bu turun çok daha fazla tercih edilme sebebi özel tur olmasından kaynaklanmaktadır. Diğer turlar gibi kalabalık ortam olmayacağından sosyal mesafe konusunda endişe etmenize gerek kalmayacaktır.

 

Birçok Marmaris Tekne Turu olduğu için bu yazıdan sonra hangi tur konseptini alacağınız konusunda faydalı bilgi olduğunu düşünüyoruz. Siz yine de daha detaylı bilgi almak için belirtilen internet sitesini tıklayabilirsiniz. Şimdiden hepinize iyi tatiller dileriz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

ataşehir escort