Lazerle Vajina Sıkılaştırma Nasıl Yapılır?

Lazerle Vajina Sıkılaştırma Nasıl Yapılır?

Lazerle Vajina Sıkılaştırma Nasıl Yapılır?

Vajina genişlemesi durumunda uygulanan işlemlerden biri de lazerle vajina sıkılaştırmadır. Özellikle vajina daraltma ameliyatı olmayanlar için bu işlemin daha ideal bir seçenek olduğunu söyleyebiliriz.

Lazerle Vajina Sıkılaştırma Nasıl Yapılır?

Bu işlem hasta için zorlayıcı bir özellik taşımaz. Anestezi gerektirmediği için işlem sonrası dinlenme ihtiyacı da olmuyor. Lazer ışınlarının cildin katmanlarında bulunan kollajen bağ dokusunu aktif hale getirmesini hedefleyen işlem bağ dokusunun yenilenmesini sağlıyor. Bu sayede vajina iç dokusunda daha sıkı bir form elde edilmesi mümkün olabiliyor. Sıkılaştırma işleminin çok yoğun bir şekilde yapılmasına ihtiyaç duyulmadığında lazer yöntemi devreye giriyor.

Daha fazla bilgi için:
Lazerle vajina sıkılaştırma

Lazerle Genital Uygulamalar Sonrası Ağrı Olur Mu?

Lazerle genital uygulamalar öncesinde işlem yapılacak olan bölgeye anestezik krem sürülüyor. Bu sayede hafif de olsa ağrının hissedilmesi önleniyor. Bazı kişilerde ağrı eşiği çok daha düşük olduğundan bu gibi durumlarda ise sedasyon anestezi uygulaması yapılabiliyor. Dolayısıyla lazerle genital işlemler sırasında ya da sonrasında ağrı hissedilmesinin de önüne geçilmiş oluyor.

Vajina Bölgesinde Kırışıklık Neden Olur?

Vajina bölgesinde kilo alıp vermeye bağlı olarak kırışıklık meydana gelebiliyor. Cildin zayıflama sonrasında dolgunluğunu kaybetmesi, ciltte kırışık bir görünümün ortaya çıkmasına neden oluyor. Aynı zamanda vajinal doğumun da kırışıklık nedeni olduğunu söyleyebiliriz. Vajinada doğum sırsında genişleme olmasına bağlı olarak cilt kırışıklıkları meydana gelebiliyor.

Daha fazla bilgi için:
https://bursakadinhastaliklari.com/genital-estetik/

Bursa’da Lazerle Vajina Sıkılaştırma Yapan Doktorlar

Türkiye’de vajina sıkılaştırma işleminin gayet başarılı bir şekilde yapıldığını söyleyebiliriz. Bu noktada Bursa kadın hastalıkları alanında hizmet veren doktorlar da araştırılabiliyor. Lazerle gerçekleştirilen genital işlemler konusunda en çok tercih edilen hekimlerden biri Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Barış Korkmaz oluyor. Zira Bursa kadın hastalıkları ve doktorlar konusunda araştırma yapanlar da çoğu zaman Dr. Barış Korkmaz ismiyle karşılaşıyor. Lazerle vajina sıkılaştırma ya da genital bölge beyazlatma gibi işlemlerin yapılması için rahatlıkla randevu alınabiliyor.

Lazerle Genital Bölge Dolgunluğu Nasıl Sağlanır?

Lazerle genital bölgede dolgunluk elde edilmesi ancak cilt altında bulunan kollajenlerin uyarılması ile mümkün olabiliyor. Kollajenlerin uyarılması ile beraber dokularda gençleşme süreci başlıyor. Sonuç olarak daha gergin bir cilt görünümü yakalanabiliyor.

Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz:
https://bursakadinhastaliklari.com/

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

ataşehir escort