Kullanım – Katılım Şartları

1. İşbu Şartname konusu “Kadinstar.com” Türkiye’de ikamet eden vatandaşların tümüne açıktır. Ancak kadinstar.com çalışanları ve Kadinstar.com ticari hak sahiplerinin birinci derece akrabaları promosyon çekilişlerine katılamazlar. Katılıp ödül kazandıkları takdirde ise bu haktan yararlanamazlar.

2. Promosyon süresi: Numaralandırılmış ve ilgili sayfada belirtilen sürede başlayacak olup yine ilgili promosyonun sayfasında belirtilen süre itibariyle sona erecektir.

3. Promosyon Kazananların Belirlenmesi: İlgili promosyon çekilişinin, zaman aralıklarında ; www.Kadinstar.com adresine giren, üye olan ve burada belirtilen linke tıklayan üyelerden, bilgisayar tarafından tamamen rastgele olarak seçilen üye promosyonda belirtilen ödülü almaya hak kazanacaktır. Söz konusu kazananların belirlenmesinde www.Kadinstar.com kayıtları esas alınacaktır.

4. Promosyon kazananlar Kadinstar.com kazananlar sayfası aracılığıyla her promosyon bitiminde (ortalama 1 saat içersinde) duyurulacaktır. Bu duyurudan itibaren 7 (yedi) gün içinde promosyonu almaya hak kazanan üyelerle irtibata geçilecektir ve kazanan üyeden adres bilgileri talep edilecektir. www.Kadinstar.com ödülleri kazanan kişilere aşağıda madde 5’te anlatılan şekilde göndermekle ödülü verme yükümlülüğünü yerine getirmiş sayılacaktır. Ödüle hak kazanan kişinin, üyelik sözleşmesinde belirtmiş olduğu e posta adresi, iletişime geçime esnasında esas alınacak olup, ödül kazanan kişinin sözleşmesinde yazılı e posta adresinin yanlış olması veya ödülü almaktan imtina etmesi nedeniyle ödülün kazanana verilememesi halinde, www.Kadinstar.com promosyonla ilgili yükümlülüğünü yerine getirmiş sayılacaktır.

5. Promosyonların dağıtımı: Abonelere herhangi bir kargo şirketi yoluyla gönderme şeklinde gerçekleşecektir ve aksi belirtilmedikçe kargo ücreti promosyonu kazanan kişi tarafından ödenecektir.

6. Promosyonlara katılanlar, www.Kadinstar.com un işbu Kadinstar.com Şartnamesinde tesis ve ilan ettiği kuralları şimdiden kabul ederler. Katılımcıların promosyon şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran www.Kadinstar.com tarafından yapılacak olup, olası uyuşmazlıklarda www.Kadinstar.com un kayıtları esas alınacaktır.

7. Promosyon kazanan kişilerin, söz konusu haklarını www.Kadinstar.com ‘dan kaynaklanmayan nedenlerle hiç ya da gereği gibi kullanamamaları halinde www.Kadinstar.com un hiçbir sorumluluğu yoktur.

8. www.Kadinstar.com , Promosyonlara katılım sırasında oluşabilecek teknik aksaklıklardan dolayı sorumlu değildir.

9. İşbu şartname, www.Kadinstar.com un tüm promosyonları için hazırlanmış” olup başka bir yarışma, çekiliş, promosyon, ikramiye ya da kampanya için kullanılamaz.

10. Promosyonlarımız, Milli Piyango İdaresi’nce düzenlenen yarışma çekiliş, ikramiye ya da kampanyalar kapsamı dışındadır.

11. Kadinca.net Promosyon, promosyona katılan kullanıcların hazır programlar ve/veya birden fazla hesap açarak ve/veya çeşitli hilelerle çekiliş hakkı kazandıklarına inanırsa bu kullanıcıların üyeliklerini silme ve kazandıkları promosyonları iptal etme hakkını saklı tutar.

12. www.Kadinstar.com , Promosyon şartlarında her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

13. www.Kadinstar.com sitesine giriş yapmış her kullanıcı bu sayfayı okumamış olsa dahi bu şartları kabul etmiş sayılır.

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
ataşehir escort