Galaxy S8 Mini geliyor

Galaxy S8 Mini geliyor

Galaxy S8 Mini hakkında yeni detaylar gün yüzüne çıktı. Kullanıcıların karşısına Galaxy S8 Mini çıkacak olan Samsung, kullanıcı kitlesinin genişletmenin planlarını yapıyor!

Samsung, kullanıcılarının karşısına yeni bir Galaxy S8 modeli ile çıkmaya hazırlanıyor. Galaxy S8 ile birlikte oldukça iddialı bir çıkış gerçekleştiren Teknoloji devi yeni, ekran vücut-oranına sahip Galaxy S8 Mini ile gelecek.

Xiaomi Mi Mix 2 ile ilgili yeni detaylar gün yüzüne çıktı. Ortaya çıkan detaylar ile birlikte…

Farklı ekran boyutlarıyla daha fazla kullanıcı kitlesine yayılmayı planlayan Samsung, yeni ekran boyutu ile yakın zaman içerisinde kullanıcıların huzuruna çıkacak.

Geçtiğimiz günlerde Galaxy S8 Active’i onaylayan Samsung, ilerleyen zaman içerinde Galaxy S8 Mini’yi de onaylayacağı, Samsung’a yakın kişiler tarafından öne çıkartılmakta.

 

Ortaya çıkan rapora göre Galaxy S8 Mini olarak adlandırılan yeni model, Snapdragon 821 işlemcisinden güç alacak. 32 GB depolama alanına ve 4 GB belleğe sahip olan S8 Mini, 12 MP Çift Pikselli kamerayla gelecek.

Bu yeni modelin ilk başta Güney Kore’de satışa sunulacağı gelen net bilgiler arasında yeri almakta. Henüz bu bilgiler dışında yeni cihaz hakkında farklı bir detay paylaşılmadı.

Ancak kısa bir süre sonra, Samsung yeni ekran-vücut oranına sahip olan telefonunu açıklaması bekleniyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

ataşehir escort