Ev Dekorasyonunda Bunlara Dikkat!

Ev Dekorasyonunda Bunlara Dikkat!

Dekorasyon mekânların şık kullanışlı ve uyumlu bir görüntü elde etmesini sağlamaktır. Doğru bir dekorasyon öylesine önemlidir ki çok para ödeyerek aldığınız eşyalarınızı yanlış ürünlerle kombin ettiğinizde ortaya çıkacak rahatsız edici ve rüküş görüntüyle büyük bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Evinizi yeni baştan dekore etmek istiyor ve bununla uğraşmak istemiyorsanız veya bunu çok istiyor ama zamanınız yoksa bir iç mimarla anlaşarak evinizin dekorasyonunu profesyonel ellere emanet edebilir ve neredeyse mükemmel bir sonuca ulaşabilirsiniz.
Eğer vaktim bol ve sadece benim zevkimi yansıtsın diyorsanız da bol bol araştırma yapmalı ve kesinlikle dekorasyonla ilgili bazı kurallara uymalısınız öncelikle evinizi ne tarzda dekore etmek istediğinize karar vermeli buna göre eşyalar satın almalısınız. Ev Dekorasyonu demek pahalı eşyalar almak demek değildir. Önemli olan bu eşyaları doğru aksesuarla süslemektir.

İnsanlar farklı olma isteği ve yaşadığı mahallin şık görünme isteğine sahiptirler ve zamanla evlerinde değişiklikler yapmak isterler. Bu istek doğrultusunda evinizde yapacağınız küçük dokunuşlarla farklı bir hava yakalayabilirsiniz.

Örneğin salonunuz size artık küçük görünüyorsa duvara asacağınız bir ayna duvarları açık bir renge boyatmak salonun dekorasyonunu birdenbire değiştirecek ve mekânın ferah ve büyük görünmesini sağlayacaktır. Salonun bir duvarına uygulayacağınız taş desenli duvar kâğıdı da dekorasyonun şık görünmesine katkıda bulunacaktır.

Evinizin dekorasyonunu yaparken şık görünmesinin yanında sizin kendinizi rahat hissedeceğiniz bir ortam yaratmış olmanızda gerekmektedir. Hem şık hem de sıcak bir yuva görünümü vermek sizi biraz uğraştırsa da sonucu memnun edici olacaktır. Salon, mutfak, banyo, çocuğunuzun odası ve yatak odası tüm eşyayı değiştirmenize gerek kalmadan alacağınız küçük aksesuarlarla, yapacağınız ufak değişikliklerle yepyeni bir görüntüye kavuşacaktır.

İster klasik, ister modern, isterse mistik bir dekorasyonda karar kılmış olun sadece mobilya almakla ev dekorasyon tamamlanmaz bunlara uygun dekoratif ürünler almalı duvar boyanızı karar verdiğiniz tarza uygun seçmelisiniz. Yapacağınız dekorasyon sizin zevkiniz olacak kişiliğinizi yuvanıza yansıtmış olacaksınız. Bu o kadar fark edilir bir şeydir ki bir eve girdiğinizde evin dekorasyonuna bakarak ev sahibinin nasıl bir insan olduğu hakkında fikir edinebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

ataşehir escort