Dünyaca Ünlü Fenomenler Cosmegram Kullanıyor

Dünyaca Ünlü Fenomenler Cosmegram Kullanıyor

Cosmegram, milyonlarca kullanıcıya sahip makyaj ürünlerini instagram üzerinden satışa sunan bir markadır. Cosmegram ürünleri kaliteli ve uygun fiyatları ile birçok kişinin dikkatini çekmektedir. Tabi ki buna instagramın dünyaca ünlü fenomenleri de dahil. Bu fenomenler arasında Türkiye’den de birçok isim bulunmakta. Bunlar arasında Memeli Mestan diye bilinen Eylül Öztürk, Kamala Piriyeva, Merve Özkaynak, Sebile Ölmez, Danla Biliç gibi makyaj videoları ile birçok ürünün tanımını yapan fenomenlerde bulunmaktadır.

Yüzüne her gün fondöten sürmek durumunda kalan ünlüler, fenomenler ve çalışan kadınlar videolarda Cosmegram’ın %100 bitkisel ve organik ürünlerden yapıldığını ve ürünlerin cilt üzerinden herhangi bir alerjik etki yaratmayacağını, uygun fiyatlarından ve kalitesinden bahsetmektedirler. Aslına bakarsanız ürünler dedikleri gibi hem kaliteli hem de ucuz. Fakat tüm bunların yanı sıra Türkiye yetkilileri çok fazla şikâyet almakta.

Bu şikayetler genelde ürünlerin kötü olması ya da fiyatları ile ilgili değil. Aksine, ürünlerin eksik gelmesi ya da hiç gelmemesi, geç gelmesi, istenilen renk tonundan farklı bir ton ürün gönderilmesi gibi şikayetler. Bu sorunlar çok fazla satış yapan markalarda görülebilir fakat maalesef ki Cosmegram Türkiye yetkilileri müşteri hizmetlerinin tutumu çok yanlış. Kullanıcılar şikayetlerini dile getirdiklerinde genelde ters tepkilerle karşılaşıyor ve üründe herhangi bir değişiklik yapılmadığı gibi eksik ürünlerde de gönderme yapılmıyor. Birçok kullanıcı ile şikayetinin ardından müşteri hizmetlerinin kendileri ile alay ettiklerini daha sonra engelleyerek böyle bir numaraya ulaşılamadığını dile getirmişler.

 

cosmegram ünlüler ile ilgili görsel sonucu

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

ataşehir escort