Daha Belirgin Kaşlar İçin 4 İpucu

Daha Belirgin Kaşlar İçin 4 İpucu

Kaşlarınıza ne kadar özen gösteriyorsunuz?

Sevgili CiltveMakyaj.com okuyucuları, açıkçası bize sorarsanız, yüz güzelliğinizdeki en önemli unsurların başında kaşlarınız yani kaş şekliniz geliyor. İyi kaş şekli bir kadını çok güzel de gösterebilir çok çirkin de.. İyi alınmamışş ya da yüzünüze uymayacak bir şekllendirme yapılmış kaşlar yüzünüzün ifadesini hemen değiştirir. Seyrek kaşlar da aynı şekilde hemen ifadenizi değiştirecektir.

İşte biz de tam bu sebeple, kaşlarınızın daha belirgin, daha dolgun görünmesi için sizlerle 4 tane ipucu paylaşmak istedik.

Daha Belirgin Kaşlar İçin 4 İpucu;
Kaş kalemi!

Söz konusu olan şey kaşları belirginleştirmek olduğunda hiç şüphe yok ki en sık kullanılan yöntem kaş kalemidir. Öncelikle kaş kaleminizi saçlarınızın ve kaşlarınızın rengine uygun sürmelisiniz ve bu uygulamayı elinizden geldiğince doğal olarak yapmalısınız. Kalem ile çizilmiş kaşlara sahip olmak çok da tercih edeceğiniz bir şey olmamalıdır, çünkü kimse doğuştan kalemle çizilmiş gibi doğmuyor. Kaş kaleminizi sadece kaşlarınızın seyrek olduğu yerlere hafifçe uygulayın.

Kaş Farı!

Çok belirgin ve abartılı kaşlara mı sahip olmak istiyorsunuz? O zaman sizin için en iyi uygulama kaş farı olacaktır. Kaş farınızla saçınız arasında bir ton fark olması iyi olacaktır, saçınızdan bir ton açık olması iyi oalcaktır. Kaş farı uygulamasını yapacağınız fırçanızın nemli olmasına dikkat edin, bu daha iyi sonuç almanızı sağlayacaktır.

Kaş jolesi!

Bu uygulamayı yalnızca kalın kaşlı kadınların yapmasını öneriyoruz biz. Kalın kaşların daha belirgin ve hatları daha düzgün tutmasını sağlayacaktır kaş jolesi. İnce kaşlı kadınların kullanması riskli olacaktır, çünkü kaşlarınızın daha da ince görünmesine sebep olacak ve yüzünüze istemeyeceğiniz bir ifade kazandırabilecektir.

 

Son Bir Dokunuş!

Yukarıdaki uygulamalardan birini kaşlarınıza yaptıktan sonra kaşlarınızın altına aydınlatıcı veya kapatıcı bir işlem yapmayı atlamayınız. Bu işlem kaşlarınızın olduğundan yüksek ve daha dingin bir görünüm kazanmasına yardımcı olacaktır.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

ataşehir escort