‘Cosmegram’ Firması Kargo Sorunu Şikayetleri

‘Cosmegram’ Firması Kargo Sorunu Şikayetleri

Cosmegram firması, ürünlerin gönderilmesi ve geri iadesi konusunda, özellikle kargonun ulaşımı konusunda büyük sıkıntılar çıkarmaktadır. Birçok müşteri kargo sorunundan dert yanmaktadır. Ürünlerin yanlış veya eksik geldiğini söyleyen müşteriler vardır. Yola çıktığı belirtilen kargolara bir türlü ulaşamadıklarını belirtmektedirler.

Aras Kargo ile çalıştığını belirten Cosmegram firması, ürünleri müşterilerine geç ulaştırma ve kargonun yerinin bulunamaması gibi birçok sorun yaşatmaktadır. Kargo sorunu ile gelen şikayetler arasında müşterinin kargosunun başka bir bayide gözüktüğü fakat kargo numarasından aratıldığında kargoya ulaşımın sağlanamadığını belirtmiştir. Gecikmenin kargo şirketinden mi yoksa firmadan mı kaynaklı olduğu tartışmaya açıktır.

Firmanın telefonlara cevap vermemesi, kargonun yer belirsizliği, ürünlerin hasarlı veya eksik gelmesi, görselle alakası olmayan renklerde lipmax rujlar ve kozmetik ürünleri birçok müşterinin mağduriyetini anlatmaya yetiyor. İade edilmek istenilen ürünlerin geri bildiriminin yapılması, ürünlerin iadesi firmaya ulaşsa bile para iadesinin yapılmaması maddi mağduriyetleri de arttırmaktadır. Firma hakkında gelen şikayet sayısı da günden güne artmaktadır.

Aras Kargo’nun ilgisizliği de ayrı bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Gelen şikayetler kargo şirketinin ilgisiz olması, kargo reddedildiğinde farklı prosedürler uygulaması tepkilere sebep olmaktadır. Müşteri iade işlemi yapmak istediğinde aynı ilgisizlikle oyaladığına dair şikayetler bulunmaktadır.  Kargonun geç gönderildiği, iadenin yapılmayıp bayilerde bekletildiği söylenmektedir. Teslimat için eve gelmedikleri halde geldik sizi evde bulamadık, mesajı attıkları da gelen şikayetler arasındadır.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

ataşehir escort