Cilt Bakımında Yerli Ürünler

Cilt Bakımında Yerli Ürünler

Dışarıya karşıya en çok görünen değerli vücut parçamız olan cildimiz bizim için çok önemli. Bu yüzden cilde bakım yapmak ve sürekli korumaya çalışmak hepimizin derdi. Havadan, sıcaktan, Güneş ışınlarından, tozlardan ve en önemlisi yediğimiz yiyeceklere kadar her şeyden etkilenen cildimiz için cilt bakımı çok mühim bir hal alıyor. Cilt bakımında yüz kremleri, maskeler, bitkisel kürler, temizleyiciler, gece kremleri, gündüz kremleri gibi kategorilerde ürünler bulunuyor. Kozmetik sektöründe en önemli ürün gamını cilt bakımı oluşturuyor neredeyse ve bizi en çok ilgilendiren ürünler bunlar. Birçok yabancı marka ve üreticinin kozmetik ürünlerinin yanında bu yazımızda yerli kozmetik devlerinden Huncalife’ın cilt bakım ürünlerinden bahsetmek.

Huncalife

Huncalife markasını daha önce duydunuz mu? Huncalife 1957’den bu yana Türkiye’de kozmetik üretimi yapan Hunca Kozmetik’in yerli markası. Hunca, 2011 yılıdan bu yana Huncalife markası ile müşterilere direkt ulaşıyor. Ayrıca Hunca’nın , Jagler, Caldion, She gibi Türkiye’de yaygın olarak bilinen markaları bulunmakta. Huncalife markası ile kendi AR-GE merkezinden Türkiye’nin en kaliteli kozmetik ürünlerini parfümlerini üretiyor. Ürün gamında cilt bakım ürünleri, kişisel bakım, şampuanlar, makyaj ürünleri bulunuyor. Huncalife kendisini kanıtlamış ürünleriyle ek iş fırsatlarını da kullanıcılarına sunuyor. Huncalife hızla büyüme eğrisi gösteriyor. Birkaç aydır TV reklamlarıyla kalitesini daha fazla kişiye duyuruyor.

Şimdi Huncalife’ın cilt bakım ürünlerinden en önemlilerine bakacak olursak. Maskeler günümüzde çok moda oldu ve gerçekten çok etkililer yüzü temizleme konusunda. Huncalife’ın Siyah Maskesi de bu konuda kendinden söz ettiriyor. At kestanesi cilde çok yararlı ürünlerde kullanılıyor. Huncalife’ın Bioten At Kestanesi Yüz Maskesi ile yüzünüzü tertemiz ve yenilenmiş hale getirebilirsiniz.

Huncalife’ın Essentials markasıyla Gül Yağı , Tatlı Badem Yağı , Sarı Kantaron Yağı Tatlı ve Softime Aynı Sefa Cilt Bakım yağları bulunmakta. Bu ürünlerden Sarı Kantaron Yağı ve Soft time Aynı Sefa Cilt Bakım yağı kullanıcıları tarafından çokça övülmekte sürekli talep görmektedir. Huncalife Nisan Kataloğu 2018 ‘e üstüne tıklayarak erişebilir ve bu ürünlerin indirimli fiyatlarına bakabilir ve özelliklerini de inceleyebilirsiniz.

Huncalife markası nedir? Huncalife, network marketing sistemiyle çalışan bir marka. Network marketing yani çok katlı pazarlama dediğimiz sistemde ürünleri ucuza alabiliyorsunuz ve etrafınıza kendiniz karlı olarak satabiliyorsunuz. Ve siz de altınıza üye yaparak alt üyelerinizin satışlarından kazanç elde edebilirsiniz. Network marketing bir ticaret modelidir ve birçok büyük marka tarafından kullanılır. Yüz binlerce kişi network marketing işiyle çok iyi gelirler elde etmektedir. Ek gelir elde ettiğiniz işi başkalarını da söyleyip onların da kazanmasını sağlarsınız ve bu sırada siz de kazancınızı artırırsınız. Hem siz hem de tanıdıklarınız aynı anda kazanmış olursunuz. Huncalife hakkında detaylı bilgi için markanın üstüne tıklayıp erişebilirsiniz ve daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

ataşehir escort