Çene Estetiği

Çene Estetiği

Çene ucu normalden ileride veya geride olan yüzlerde profil ve önden görünüm ileri derecede etkilenir. Çene estetiği ameliyatları ile birlikte yüz profili ve projeksiyonu düzeltilir. Çene ucu normalden geride olan hastalarda plastik cerrahinizin muayene sırasında planladığı büyüklükteki implant, lokal veya genel anestezi altında ağız içinden veya çene altından yapılan küçük bir kesiden yerleştirilir ve çoğu zaman hastanede kalmayı dahi gerektirmez.

Çene Estetiği Operasyonları Sonrası İyileşme Süreci

Çene bölgesinde hafif bir şişme olabilir ki bu da birkaç gün içinde kaybolur. Hasta 3-5 gün içinde normal günlük yaşamına dönebilir. Çene estetiği operasyonundan sonra hastanın yüzünde herhangi bir iz kalmaz . Çene ucu normalden bir miktar ilerde olan hastalarda ise ağız içinden yapılan kesiden çene ucu kemiği küçültülür. Çene estetiği, çenesi geride olan hastalara göre biraz daha geç iyileşir, hasta bir hafta içinde işine dönebilir.

Çene Estetiği Hangi Estetik Operasyonlar İle Birlikte Uygulanabilir?

Elmacık Kemiği Estetiği /veya Burun Estetiği /veya Yüz germe (Face lift) ameliyatları ile birlikte yapılabilir. Bu tür ameliyatlar son zamanlarda sıklıkla yapılmakta özellikle burun ameliyatı olmak isteyen hastalar fotolarını bilgisayarda gördüklerinde çene estetiği ameliyatı da olmak istemektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

ataşehir escort