Aslan ve Boğa Burcunu 2018’de Neler Bekliyor ?

Aslan ve Boğa Burcunu 2018’de Neler Bekliyor ?

Yeni yıl yaklaşırken önümüzdeki senenin sizlere neler getireceğini, hayatınıza neler katacağını merak ettiğinizi biliyoruz, 2018 burç yorumları yapılmaya şimdiden başlandı. Aşk, para ve sağlık alanında sizleri neler bekliyor ?

 

Aslan burcu 2018 yılı yorumu çarpıcı bir gerçeği de Aslanlar ile karşı karşıya getiriyor. Cesaret ve güç, Aslan burcunun karakteristik özellikleri arasında belki de en önemli olanları ancak bu özellikler kimi zaman kibir ve küstahlığı da beraberinde getirebiliyor. Yeni dönemde bu iki gücü biraz geride tutmalı ve kibirden uzaklaşmalısınız. Çevrenizdekiler, küstah tavırlarınızdan rahatsız olmaya başladı ve onları kaybetmek üzeresiniz…

Boğa burcu 2018 yılı yorumu ise çok daha naif ve çok daha mutluluk verici görünüyor… Aşkın yıldızı Venüs, bu yıl da sizi kıskaca alacak. Güzel bir ilişkinin yanı sıra duygusallığın bir adım önde olduğu güçlü arkadaşlıklar da sizleri bekliyor. Sıcak kanlı ve insancıl tavrınız her zaman olduğu gibi bu yıl da takdirle karşılanacak ve yine çevrenizdeki birçok insanı kendinize hayran bırakmayı, onları etkilemeyi de başaracaksınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

ataşehir escort