Xls medical, Xls medikal

Eklenme Tarihi : 17 Mart 2012, Cumartesi - 01:17
Xls medical, Xls medikal
XL-S Medical, 19 Avrupa ülkesinde formda kalmak isteyenler ve obezite hastalarının tercihi.Kaktüs ve fasulye lifinden elde

edilen ve patentli bitkisel formülle geliştirilen XL-S Medical’in diğer ilaçlar gibi hiçbir kimyasal özelliği yok.
Tamamen fiziksel etkili XL-S Medical; yağ tutucu, karbonhidrat önleyici ve iştah azaltıcı üç farklı tablet ürünü var.
Dr. Gruenwald XL-S Medical'in tüm ürünlerinin uygun bir diyet ve egzersizle birleştirildiğinde belirgin olarak kilo verilmesini kolaylaştırdığını, Klinik Testlerle’de bunun kanıtlandığını bildirdi
XL-S Medical kaktüs ve fasulye bitkilerindeki liflerden tamamen bitkisel patentli bir formülle hazırlandı.
 
Ekmek ve Kurabiyeden Vazgeçemeyenlere:
 
Ekmek, pilav, patates ve makarnayı (karbonhidratlar) seviyorsunuz çünkü bu besinler, ihtiyacınız olan enerjiyi sağlıyor.
 
Karbonhidrat açısından zengin besinler tüketmenizin kilonuz üzerinde olumsuz bir etkisi olduğunu biliyorsunuz.
 
Ancak, karbonhidrat tüketiminizi azaltamıyorsunuz.
 
Ekmek, pilav, patates, tahıllar, kuskus, kurabiyeler, spagetti gibi Karbonhidrat açısından zengin besinlere karşı koyamıyorsunuz.

Makarnayı seviyorum diyen, ekmek, pirinç, patates, tahıllar ve kurabiyelerden uzak duramayanlara özel hazırlandı. Karbonhidrat açısından zengin gıdalar tüketmenin kiloyu etkilediğinin bilincinde olan fakat karbonhidrat tüketimini bir türlü artıramayanlar için hoş bir tokluk hissi sağlayarak iştahı kontrol eden XL-S Medical Karbonhidrat Önleyici'nin, yaklaşık yüzde 66 oranında karbonhidrat emilimi sağladığı klinik testlerle kanıtlandı. Aynı testte tableti kullananlarda 4 hafta içinde yaklaşık 3.9 kg kilo kaybı ve bel çevresinde 8.25 cm azalma tespit edildi.
 
NASIL ETKİ GÖSTERİR :
 
 
Her XL-S Medical Karbonhidrat Önleyici tablet, genetiği değiştirilmemiş bitkisel kaynaklı standart bir kompleks olan Phaselite içerir.
 
XL-S Medical Karbonhidrat Önleyici, karbonhidrat sindirimi esnasında alfa-amilaz enzimi etkinliğini azaltarak besinlerden emilen kaloriyi azaltır.
Yavaş emilen şeker kalorisinin 2/3’ü kadarını bloke eder.
 
KANITLANMIŞ ETKİLERİ :
 
 
 
XL-S Medical Karbonhidrat Önleyici’nin etkinliği birçok klinik çalışmada kanıtlanmıştır.
 
XL-S Medical Karbonhidrat Önleyici, karbonhidrat emiliminin azaltılması (yavaş emilen şekerler) için benzersiz bir çözüm sunmaktadır.
XL-S Medical Karbonhidrat Önleyici karbonhidrat emiliminde \%66 oranında azalma sağlar.
 
KANITLANMIŞ ETKİLERİ :
 
 
XL-S Medical İştah Azaltıcı: 2 ay içinde ortalama 2,5 kg kilo kaybı.
 
XL-S Medical’ Türkiyeye getiren Omega Farma; Paranit, Predictor, Wartner, Deotak-Depitak, Altermed Panthenol gibi markaların da sahibi.
 
XL-S Medical İştah Azaltıcı, Tıbbi Cihaz Yönergesi 93/42/EEC kapsamında değerlendirilen güvenlik ve etkiliğe sahip onaylanmış bir Tıbbi Cihaz ürünüdür.
 
Sağlık Bakanlığından Ruhsatlı
Eczane Garantili
\% 100 Orijinal,

 

 

 

xls medical kullananların yorumları, xls medical kullanıcı yorumları ve xls medical müşteri yorumları tarafından yapılan xls medikal şikayet kutusu (şikayetleri) bu başlık altında tarafsız bir şekilde toplanmaktadır. Siz de bu zayıflama ürünü ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşmak istemez misiniz?

BU SAYFAYI SIK KULLANILANLARA EKLE - Bu haber 1729 kez okunmuştur.
Bu haberi değerlendirin / oy verin !: 7 / 10


Arkadaşına Gönder

Lütfen Bekleyiniz
Adınız:

Mail adresiniz:

Göndereceğiniz E-posta adres(ler)i ekle:

Kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum bulunamadı ilk yorumu yazmak istermisin?

İlgili Haberler

Yeni Foto Galeriler

Yeni Videolar

Aile ilişkilerinde ileri adımlar söz konusu. Mantık çerçevesinde yaklaşımlar problemleri en aza indirecek. Birkaç gün içinde yoğun bir kalabalık arasında ciddi sevinç...
Toplam 0 oylama