Sevişmek nasıl uzatılır

Eklenme Tarihi : 26 Kasım 2010, Cuma - 03:34
Sevişmek nasıl uzatılır
Sevişmek nasıl uzatılır ilişkilerin devamlılığı için önemli bir konudur. Eşlerin birbirlerinden uzaklaşmalarının en önemli sebeplerinden biri aradaki cinsel gücün azalmasıdır. Cinsellik evlilikleri ve ilişkileri ayakta tutan nedenlerden biridir

Sevişmek nasıl uzatılır ilişkilerin devamlılığı için önemli bir konudur. Eşlerin birbirlerinden uzaklaşmalarının en önemli sebeplerinden biri aradaki cinsel gücün azalmasıdır. Cinsellik evlilikleri ve ilişkileri ayakta tutan nedenlerden biridir. Eşlerin aralarında cinsel soğukluk yaşamaları o ilişkinin kısa sürede bitmesine neden olma ihtimali çok yüksektir.

İlişkilerde cinsel tatminin yaşanmaması eşlerin birbirlerinden uzaklaşmasına neden olacağını söylemiştik. Türk evliliklerinin genelinde, erkek ve kadın için geçerli olan cinsel bencillik konusu çok yüksektir. Cinsel bencillik eşlerden birinin tatmin olması diğerinin ise tatmin olmamasıdır. Eğer evliliklerinizin bitmesini istemiyorsanız sevişmek nasıl uzatılır mutlaka uygulamanız gereken bir konudur.

Sevişmek nasıl uzatılır için birçok yöntem vardır. Hızlı ilişkiler çabuk bitmeye mahkum olacağından dolayı ilişki sürenizi uzun tutmalısınız. Sevişmek nasıl uzatılır için ön sevişmenin uzun tutulması önemli bir konudur. Ön sevişme esnasında eşlerin birbirlerini hissetmeleri gerekir. Yalnızca o anki rahatlığınızı düşünerek cinsel ilişkiye girmek eşler arasındaki bağları zayıflatabilir.gerdek gecesi yaşananlar
Ön sevişmeyi uzun tutarak sevişme nasıl uzatılır konusunda önemli bir adım kaydedebilirsiniz.

Kişisel bakımınız sayesinde partnerinizin sizi daha fazla arzulamasını sağlayarak sevişme nasıl uzatılır fark edebilirsiniz.

Cinsel ilişki esnasında giyeceğiniz özel kıyafetleriniz ilişkinize daha da heyecan vererek sevişmek nasıl uzatılır konusunda da önemli bir adımdır.astroloji parfümler zayıflama damlası estetikErkeklerin geciktirici kullanması sevişme nasıl uzatılır için güzel bir uygulama olsa da, gecikmeyi psikolojik yöntemlerle bastırılması sağlık açısından daha doğrudur. Ya da evde geciktirici nasıl yapılır konusunda bir şeyler deneyebilirsiniz.

İlişkiye girdiğiniz mekanları farklı mekanlar seçerek aranızdaki ateşi arttırabilir ve daha sonraki sevişmelerinizde, sevişmeleriniz nasıl uzar öğrenebilirsiniz.

BU SAYFAYI SIK KULLANILANLARA EKLE - Bu haber 10901 kez okunmuştur.
Bu haberi değerlendirin / oy verin !: 7 / 10


Arkadaşına Gönder

Lütfen Bekleyiniz
Adınız:

Mail adresiniz:

Göndereceğiniz E-posta adres(ler)i ekle:

Kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum bulunamadı ilk yorumu yazmak istermisin?

İlgili Haberler

Yeni Foto Galeriler

Yeni Videolar