Ses güzelleştirme yöntemleri

Eklenme Tarihi : 02 Eylül 2011, Cuma - 14:17
Ses güzelleştirme yöntemleri
Ses güzelleştirme konusunda medikal operasyonlar pek başvurulmayan yöntemlerdir. Bu nedenle bitkisel çözümler herkes tarafından denenir ve kullanılır.

Ses güzelleştirme yöntemleri ile ilgili bilgiler veren Dr. Ahmet Maranki, ses kısıklığını önlemek ve sesi güzelleştirmek için bir bitki çayı tarif etmiştir.

Ana maddeleri Zencefil, Narçiçeği, Hibiskus ve Adaçayı olay bu çay, tüm bu bitkileri karıştırıp kaynattıktan sonra yudum yudum içmek üzerine bir formüldür.

Ses güzelleştirmek için toplum arasında da bir çok yöntemden bahsedilir. Kimilerine göre acı yemek sesi güzelleştirir. Sabah çiğ yumurta içmek ünlüler tarafından uygulanan bir yöntemdir.

Elma kabuğu kaynatıp içmek de eskilerden beri yapılan bir ses güzelleştirme işlemidir. Akşamları ballı sütte ses güzelleştirme konusunda doğru bir yöntemdir.

Profesyonel olarak ses güzelleştirmek isteniyorsa şan dersi alınmalıdır. Ayrıca ses türünü öğrenmek de kendinizi geliştirme adına yararlı olacaktır.

BU SAYFAYI SIK KULLANILANLARA EKLE - Bu haber 3744 kez okunmuştur.
Bu haberi değerlendirin / oy verin !: 7 / 10


Arkadaşına Gönder

Lütfen Bekleyiniz
Adınız:

Mail adresiniz:

Göndereceğiniz E-posta adres(ler)i ekle:

Kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum bulunamadı ilk yorumu yazmak istermisin?

İlgili Haberler

Yeni Foto Galeriler

Yeni Videolar

Aile ilişkilerinde ileri adımlar söz konusu. Mantık çerçevesinde yaklaşımlar problemleri en aza indirecek. Birkaç gün içinde yoğun bir kalabalık arasında ciddi sevinç...
Toplam 0 oylama