QZone Ozon Kremi Kullanıcı Yorumları

Eklenme Tarihi : 16 Aralık 2010, Perşembe - 03:40
QZone Ozon Kremi Kullanıcı Yorumları
Kullanıcı Yorumları , Ozon Kremi ile Zayıflama Yöntemlerini Bırakın. Ozon Kremi Kullananlar ile Kullanıcılar Yorumlarını burada kullanıcı yorumlarında paylaşıyorlar..

Kullanıcı Yorumları , Ozon Kremi ile Zayıflama Yöntemlerini Bırakın. Ozon Kremi Kullananlar ile Kullanıcılar Yorumlarını burada kullanıcı yorumlarında paylaşıyorlar..

Değerli kullanıcı yorumları misafirlerimiz bu başlığımız altında ozon kremi ile ilgili yorumlarınızı bizlerle paylaşmak ister misiniz?

Ürün Açıklamsaı ve Üretici Açıklaması:  Aktif oksijen ( Ozon O3 ) bilinen en etkili mikrop öldürücü ve koku gidericidir. Güneşin ultraviyole ışını ve yıldırım anında ortaya çıkan elektrik arkları ile oluşan ozon, dünyanın etrafında koruyucu kalkan olarak mevcuttur ve canlıları güneşin radyasyon etkisine karşı korur.

Yıldırımlar sonucu oluşan ozon, havayı temizler. Özellikle yükseltilerde ve deniz kenarlarında, taze hava kokusu diye içimize çektiğimiz, havada bu hissi yaratan, yıldırımlar sırasında meydana gelmiş olan ozondur.

Günümüzde, ozonun bir çok yararından faydalanmak amacı ile ozon üretim teknolojileri geliştirilmiştir ve ozon terapi Almanya, Fransa, Kanada, Rusya ve Japonya gibi birçok ülkede kabul görmüştür. Bu ülkelerde sadece ozonterapi yapan binlerce klinik vardır.

BU SAYFAYI SIK KULLANILANLARA EKLE - Bu haber 3017 kez okunmuştur.
Bu haberi değerlendirin / oy verin !: 7 / 10


Arkadaşına Gönder

Lütfen Bekleyiniz
Adınız:

Mail adresiniz:

Göndereceğiniz E-posta adres(ler)i ekle:

Kullanıcı yorumları

  • + -

    Hadise koşar 2011-07-07 15:25:05

    Arkadaşlar selardis ozon kremi kullanan varmı çok merak ediyorum.
  • + -

    Hadise koşar 2011-07-06 12:26:05

    Arkadaşlar Ben yeni çıkan selardis ozon yagı kremini kullandım ve gün geçtikçe cildimin yenilendigini hissediyorum ürünler saglık bakanlıgı onaylı bence denemekte fayda var.

İlgili Haberler

Yeni Foto Galeriler

Yeni Videolar

Aile ilişkilerinde ileri adımlar söz konusu. Mantık çerçevesinde yaklaşımlar problemleri en aza indirecek. Birkaç gün içinde yoğun bir kalabalık arasında ciddi sevinç...
Toplam 0 oylama