Leopar deseni giymek için 5 yeni fikir

Eklenme Tarihi : 05 Eylül 2012, Çarşamba - 15:04
Leopar deseni giymek için 5 yeni fikir
Leopar deseni, tam bir moda klasiği. Her sezon ayakkabı, aksesuvar ve kıyafetlerde kendini gösteren leopar,

şimdilerde modadaki üstünlüğünü arttırıyor. Bu deseni en iyi şekilde giymek için yeni fikirler öğrenmek ister misiniz?

Yeni sezonda hayvan baskılı kıyafetler hiçbir yere gitmedi. Özellikle de leopar! Tasarımcılar bu desenden hiç de vazgeçecek gibi görünmüyor.

Leopar deseni bu kadar modanın içindeyken, yeni fikirlerle leopar desenli kıyafetleri kombinleyip kendi tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Desene odaklanın
Eğer deseni ön plana çıkarmak istiyorsanız, tamamladığınız diğer parçaların rengine dikkat etmelisiniz. Örneğin siyah mükemmel bir arka plan olabilir.

Kırmızı, beyaz ve açık yeşil de leopara en iyi eşlik edebilecek renkler arasında.

Desenleri karıştırın
Moda kuralları “desenleri karıştırmayın” dese de, bu sezon bir istisna söz konusu. Desenleri birlikte kullanmak 2011-2012 Sonbahar Kış sezonun trendlerinden biri. Leopara uygun farklı desenleri bir arada giymeyi deneyin. Birbiriyle hiç uymayacak desenler olsa da, bu tamamen zevk meselesi.


Dikkat etmeniz gereken tek şey, desenlerden birinin diğerine göre daha baskın olması. Örneğin biri çok daha koyu renklerde ya da daha iri desenli olabilir.

Aksesuvarlar
Bu sezon aksesuvarlar oldukça çeşitli. Böylece leopar desenli kıyafetlerinize, aksesuarlarla gözalıcı bir şıklık kazandırabilirsiniz. Fakat abartmamaya özen gösterin. Çünkü leopar desen, zaten başlı başına dikkat çekici olduğu için dengeyi sağlamanız çok önemli.

Örneğin bu deseni; iri, altın renkli aksesuar ya da siyah renkli, büyük bir çantayla tamamlayabilirsiniz.

Baskı yerine desen
Gerçekçi olmak gerekirse leopar baskı göz zevkimizi bozabilir. Eğer leoparı seviyorsanız, baskı yerine desen olarak üretilmiş olanları tercih edin.

Leopar deseni içerisinde kullanılan renklere dikkat edin. Yakından bakarsanız içindeki puslu renkleri farkedeceksiniz.


Alışılmışın dışında renkler
Leopar desende farklı renklerin kullanılması aslında pek de yeni sayılmaz. Fakat siz henüz kahverengi tonlarındaki klasik leopar deseninden vazgeçememiş olabilirsiniz. Alışılmışın dışında renklerde leopar deseni, ayakkabı ya da kıyafetlerde kullanmayı deneyebilirsiniz.

Unutmayın! “Az her zaman çoktur.” Eğer bu deseni abartmaktan çekiniyorsanız, sadece küçük detaylarda kullanmayı deneyebilirsiniz. Örneğin çantanız ya da ayakkabınız leopar desenli olabilir.

BU SAYFAYI SIK KULLANILANLARA EKLE - Bu haber 2043 kez okunmuştur.
Bu haberi değerlendirin / oy verin !: 7 / 10


Arkadaşına Gönder

Lütfen Bekleyiniz
Adınız:

Mail adresiniz:

Göndereceğiniz E-posta adres(ler)i ekle:

Kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum bulunamadı ilk yorumu yazmak istermisin?

İlgili Haberler

Yeni Foto Galeriler

Yeni Videolar

Aile ilişkilerinde ileri adımlar söz konusu. Mantık çerçevesinde yaklaşımlar problemleri en aza indirecek. Birkaç gün içinde yoğun bir kalabalık arasında ciddi sevinç...
Toplam 0 oylama