Hamilelik Testi Evde Nasıl Yapılır?

Eklenme Tarihi : 31 Temmuz 2012, Salı - 16:40
Hamilelik Testi Evde Nasıl Yapılır?
İdrarda hamilelik testi uygulanması en kolay testtir. Bu test ile gebelik şüpheniz var ise ve adet gecikmesi yaşıyorsanız kesin bir sonuç alabilirsiniz.

Hamilelik Testi Evde Nasıl Yapılır bilmiyorsanız yazımızda size yardımcı olmaya çalışacağız. Evde hamilelik testi eczanelerin hepsinde satılmaktadır. Aldığınız testin kullanma talimatını mutlaka okumanız önemlidir.

 

Testin uygulama talimatına uygun olarak idrarınızı belirtilen pencereye belirtilen miktarda damlatınız. Bekleme süresinin sonunda pencerede ya tek çizgi belirgin olacaktır yada çift çizgi. Tek çizgi belirgin olursa testiniz negatif çift çizgi belirgin olursa pozitif anlamına gelmektedir. Yani başka bir deyişle tek çizgide hamile değilsinizdir çift çizgi de hamilesiniz demektir.

 

Test çizgisinin silik çıkması durumunda testi bir iki gün sonra tekrar etmek gerekir. Hamilelik testleri erken dönemlerde uygulandığında hatalı sonuç verme oranları yüksektir. Bu nedenle adet gecikmesinden 3-4 gün sonra testi uygulamak daha doğru sonuçlar alınmasını sağlayacaktır.

BU SAYFAYI SIK KULLANILANLARA EKLE - Bu haber 984 kez okunmuştur.
Bu haberi değerlendirin / oy verin !: 7 / 10


Arkadaşına Gönder

Lütfen Bekleyiniz
Adınız:

Mail adresiniz:

Göndereceğiniz E-posta adres(ler)i ekle:

Kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum bulunamadı ilk yorumu yazmak istermisin?

İlgili Haberler

Yeni Foto Galeriler

Yeni Videolar

Aile ilişkilerinde ileri adımlar söz konusu. Mantık çerçevesinde yaklaşımlar problemleri en aza indirecek. Birkaç gün içinde yoğun bir kalabalık arasında ciddi sevinç...
Toplam 0 oylama