Bir erkek bir kadın dizisi en son yeni bölümleri

Eklenme Tarihi : 11 Nisan 2012, Çarşamba - 18:12
Bir erkek bir kadın dizisi en son yeni bölümleri
Bir erkek bir kadın dizisi en son yeni bölümleri ile star tv ekranlarında fragmanı dizi özeti izle seyret. Bir erkek bir kadın son

bölüm star tv dizi izle. Star tv dizileri arasında yer alan 1 erkek 1 kadın dizisi en son yeni bölümü bölümleri ile startv ekranlarında perşembe ve cuma akşamları startv Bir erkek bir kadın izle.

Bir erkek bir kadın dizisinin en son yeni bölümleri startv televizyonunda perşembe  ve cuma akşamları yayınlanıyor. Bir erkek bir kadın dizisi; İki kişilik mevzular, yepyeni maceralar... Demet Evgar ve Emre Karayel'den 'Bir Erkek Bir Kadın' Star'da! Onları bir fenomene dönüştüren, ekranda ve sanal alemde fırtınalar estiren komedi dizisi artık Star'da.

Demet Evgar ve Emre Karayel'in oynadığı, kadın- erkek ilişkisi üzerine etkileyici, sınırları zorlayan, cesur diyalogları ve esprileriyle çok sevilen dizi yeni bölümleriyle Perşembe, Cuma ve Cumartesi geceleri Star'da yayınlanacak.

2008'de başlayan, kadınlarla erkekler arasındaki ilişkileri komik ve samimi bir üslupla anlatan 1 Erkek 1 Kadın ülkemizde kısa sürede fenomen haline geldi. Demet Evgar ile Emre Karayel'in başrollerini paylaştıkları 1 Erkek 1 Kadın; ilk kez ulusal bir kanalda yayınlanmaya başladı.

İlişkiler ile ironik bir biçimde dalga geçen dizi, evde, arabada, alışverişte, tatilde, spor merkezinde ve akla gelebilecek her yerde geçiyor ve dünyadaki her çiftin yaşayabileceği komik durumları özgün ve çok cesur bir tarzla anlatıyor.

Ekranların sevilen dizisi Bir erkek bir kadın her perşembe ve cuma yeni bölümleri ile startv ekranlarında olmaya devam ediyor.
 

BU SAYFAYI SIK KULLANILANLARA EKLE - Bu haber 1042 kez okunmuştur.
Bu haberi değerlendirin / oy verin !: 7 / 10


Arkadaşına Gönder

Lütfen Bekleyiniz
Adınız:

Mail adresiniz:

Göndereceğiniz E-posta adres(ler)i ekle:

Kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum bulunamadı ilk yorumu yazmak istermisin?

İlgili Haberler

Yeni Foto Galeriler

Yeni Videolar