boga

28 Aralık 2013 Cumartesi – Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa, güzel bir hafta sonu geçirmek için hazırlık yapabilirsin. Dostların her durumda yanında olacaklar. Sana güvenenleri yarı yolda bırakmamalısın. Sen güçlü inatçı boğa burcusun açık ve dürüst birisin ama Özellikle sır saklamasını öğrenmelisin. Sosyal ve duygusal ilişkilerinde kontrolü kendi elinde tutmalısın. Devamı »

koc

28 Aralık 2013 Cumartesi – Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç, bugün gerilim azalıyor kendini daha rahat hissedebilirsin ancak saat 16.00′a kadar da tedbiri elden bırakmamalısın. Çevren hiç istemediğin halde bazı kararlar alman için sana baskı kurabilir. Güvendiğin dostlarının yardımına baş vurmadan adım atmamalısın. Duygusal ve kırılgan bir yapı içinde hareket etmekten sakınmalısın. Devamı »

balik

25 Aralık 2013 Çarşamba – Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık, görünüşte iyi bir gün geçireceksin. Düşüncelerin gerçekleşmesi için gereken çalışmayı başlatabilecek yetiye sahipsin. Anlaşmazlıklar fikir ayrılıkları ortadan kalkacak karşılıklı saygı ve anlayış hakim olacak. Bu sayede sevdiğin kişiyle arandaki bağlı güçlendireceksin. Anlamsız olaylar yüzünden çıkacak tartışmaların uzağında kalmalısın.

Devamı »

kova

25 Aralık 2013 Çarşamba – Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova, Uranüs’ün ters etkisi özgürlüğünün kısıtlandığını düşündürtebilir sana. Kıskançlık yüzünden yaşamının dengesi şaşabilir huzurun kaçabilir. Olayın özünü bilmeden  karar almamaya dikkat etmelisin. Kendini kontrol etmenin şart olduğunu unutmamalısın. Tembelliğe kapılabilir çalışmalarını aksatabilirsin. Bu duygunu yenmeye çalışmalısın.

Devamı »

oglak

25 Aralık 2013 Çarşamba – Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak, Ay’ın terazi burcunda olması sorunları daha çok günyüzüne çıkartabilir. Acil çözüm isteyen problemler ertelenmemeli. Bazı endişelerinde haklısın ama geleceğine güvenle bakmaya çalışmalısın. Gerek iş gerekse aşk yaşamındaki gelişmeler sana bu güveni kazandıracaktır. Seni seven biri yaşamını oluşturman için  yardımcı olacak.

Devamı »

yay

25 Aralık 2013 Çarşamba – Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay, Uranüs seni özgürlüğünü yaşamaya çağırabilir ancak sorumlulukların var. İşlerini çizdiğin programa göre yol izliyor. Çeşitli alanlarda çalışabilirsin. Başarı kazanman kıskançlık oluşturacak. Seni telkinleriyle tembelliğe itmeye çalışanların oyununa gelmemelisin. Güler yüzlü düşmanların beklenmeyen zararlar  vereceğini unutmuş gibisin.

Devamı »

akrep

25 Aralık 2013 Çarşamba – Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep, çok güzel bir gün geçirebilirsin şartlar mükemmel görünüyor. Duygu dünyan fazlasıyla irade ve iyi niyetine bağlı bulunuyor sabırsız olma. Prensip olarak sevdiklerini rahatsız etmemelisin. Onların da senin gibi dinamik ve parlak olmalarını isteyemezsin ancak bu şekilde sakin ve huzur dolu bir gün geçirebilir. Aşkın tadını alabilirsin.

Devamı »

terazi

25 Aralık 2013 Çarşamba – Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi,  Mars’la Uranüs’ün ilişkisi kırılma noktasına işaret edebilir. Fikri anlaşmazlıkları yüzünden arkadaşından uzaklaşmayı isteyebilirsin. Yalan söylemek senin gibi adil ve dürüst birine hiç uymuyor. Gerçek dostların samimi yakınlıklarını gösterecekler. Eskiden tanıdığın biriyle karşılaşacak ve o güzel günleri özlediğini düşüneceksin.

Devamı »

basak

25 Aralık 2013 Çarşamba – Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak, Ay başak burcunda ilerliyor ve bugün senin için güzel açılar oluşuyor. Olayların akışına göre düşünce değiştirmenin ödülünü görmekte gecikmeyeceksin. Geçmiş günlerde uğradığın haksızlıkların acısını çıkartma imkanın olacak. Bozulmak üzere olan ilişkin düzelebilir. Bir davetin baş misafiri bile olabilirsin.

Devamı »

aslan

25 Aralık 2013 Çarşamba – Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan, sakin bir gün olabilir ancak bazı olayların uzağında kalmaya kararlı olmalısın. His hayatın hareketlenecek. Etrafında bir sürü insan bulunacak ve bunlardan birinin gelecekte özel hayatında önemli bir yeri olacak. Bu beraberlik ilerleyen zamanda değer kazanacak. Kendini olayların akışına bırakabilirsin aksi taktirde yıpranırsın.

Devamı »

yengec

25 Aralık 2013 Çarşamba – Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç, bugünlerde gökyüzü biraz kararmakta o sebeple önemli olaylar beklememelisin. Kendilerine yaklaşma imkanı bulduğun önemli kişilerin güven ve sevgisini kazanmalısın. Bu gelecekte sana önemli işler verilmesi adına değerli adımlardır. Senin için yük olmaya başlamış bazı ilişikilerini bitirmek için harekete geçebilirsin.

Devamı »

ikizler

25 Aralık 2013 Çarşamba – İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler,  bugün senin için gökyüzünden gelen etkiler olumlu. Alacağın kararlarda asla tereddüt geçirmemelisin. Girişimlerinden verimli sonuçlar almayı şimdiden bekleyebilirsin. Aşkta başarılı hamleler yapabilirsin. Duygusal yaşamında seni kıskanan kişileri bertaraf edebileceksin. Anlaşacağın kişilerle kalmanın huzurunu duyacaksın.

Devamı »